Trys Lietuvos boksininkai kovojo prestižiniame turnyre

Suomijos sostinėje Helsinkyje jau 37 kartą vyko prestižinis „GeeBee“ tarptautinis bokso turnyras. Jame kovojo beveik šimtas boksininkų ir boksininkių iš 15 valstybių. „GeeBee“ turnyre dalyvavo ir trys Lietuvos boksininkai.

Bronzos medalį laimėjo Edgaras Skurdelis. Burtų dėka E.Skurdelis iškart pateko į svorio kategorijos iki 60 kg pusfinalį. Tačiau pusfinalyje lietuvis taškais 0:5 pralaimėjo olandui Enricui Le Cruzui, kuris šventė pergalę ir finale bei tapo turnyro čempionu.

Svorio kategorijoje iki 69 kg kovojęs Evaldas Petrauskas ketvirtfinalyje taškais 1:4 turėjo pripažinti kazacho Abylaychano Zhusupovo pranašumą ir pasitraukė iš kovos dėl medalių. Lietuvį nugalėjęs A. Zhusupovas tapo turnyro nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 81 kg (10 dalyvių) Paulius Zujevas 0:5 pralaimėjo Olandijai atstovaujančiam Artiomui Kasparianui.